Krypto Agregátor #5: skryté zajímavosti z hlubin světa kryptoměn

Krypto Agregátor číslo 5 je zde! V dnešním díle se podíváme na slušnou nálož zajímavostí a dějů z pozadí mnoha nadějných projektů, které mnohým, bear marketem unaveným účastníkům unikají. Nejdříve si však pojďme v krátkosti shrnout pár cenových faktorů a analýz tak, abychom věděli, co nás může v nejbližší době čekat.

Cenový vývoj krypto trhu

ETH: slabost pokračuje, TraderXO + Eric Krown v souhlasu

Vyplní se naše tajná přání a získáme znovu nějaké ty ETH coiny okolo ceny 1,100 USD? Výhled analytika TraderXO: Výhled quanta s velkým Q, Erica Krowna: https://www.youtube.com/watch?v=zpAUtAR1S1Y

Stonks: nevypadá to nejlíp

Snížené naděje na zaslíbený Uptober vidí i Bob Loukas, který pozoruje zejména dost červených vlajek v cenové akci indexů. Co si budeme povídat – pokud by mělo dojít k hlubšímu propadu trhů celkově, nyní je na to příhodná doba:

Stablecoin dominance na ústupu

Alespoň pár dobrých náznaků pro krypto nám poskytuje graf dominance stablecoinů. Doufejme, že se rapidní stablecoin dominance neprojeví spíše dalším masivním krachem některé ze „stabilních“ kryptoměn…

RT: vykreslování dna pokračuje

Stablecoin market cap stále v krabím módu

PVP, player vs player, aneb jak se navzájem obírat o peníze a rok v kuse o tom polemizovat na Twitter:

Nezapomínejme, kam to všechno vede (do bull-marketu)

Pokud jste jedněmi z těch, kterým výše zmíněné grafy slabosti Etherea či momentální síly dolaru a hrozby recese dělají vrásky na čele, pamatujte na to, že zkušení investoři se o tyto věci zajímají pouze z jednoho jediného důvodu: protekce kapitálu, který následně slouží k nákupu aktiv na co nejnižším možném bodě. Všechny cesty vedou zpátky do bull marketu…
"Mám rád myšlenku, že po uměle vyvolaném zpomalení do 1. čtvrtletí 24 nastavíme scénu pro jedno skvělé, bouřlivé, nádherné období ‚bouřlivých dvacátých let“, poháněných masivními zisky z produktivity v oblasti AI/technologií. Míra změny v technologiích a jejich skutečné + široké dopady lze jen stěží ignorovat." Bob Loukas
"Fondy jako Blackrock a ostatní, kteří požádali o ETF, hrají na zcela odlišné úrovni. CT se chová, jako by každý den byl otázkou života nebo smrti. Vědí, že ceny kryptoměn jsou v dlouhodobém časovém rámci v podstatě jen v růstu. Pokud byste měli takový přístup, chovali byste se každý den jinak." Moonlord

Zajímavosti ze světa krypto projektů

Protectorate Protocol: co je to sakra Zaar?

Protectorate (PRTC) je dost možná jednou z nejlepších příležitostí prezentovanou tímto medvědím trhem, který se momentálně chýlí ke konci. Vývojáři s minulou působností v Redacted Cartel ukazují další karty v rukávu: tentokrát se jedná o další Product-market-fit aplikaci Zaar. Zaar bude první Discord + Telegram bot k obchodování s NFT. Nejen to – Zaar vám umožní zpřístupnit kompletní tržní likviditu a automaticky najít nejlepší ceny.
 • Více o Zaar se dočtete zde: https://tinyurl.com/mpfspwvn

Redacted Cartel: nenápadné příprava na dominanci LSD trhu

Trh se pomalu, ale jistě opět začíná soustředit na LSD sektor. V moment, kdy se v plné síle vrátí cenový vzestup ETH, je tato odnož nachystaná na totální výbuch. Právě pro to se je výhodné soustředit na podhodnocené, avšak kvalitní hráče spadající do této kategorie. Redacted Cartel je naprosto bezpochyby jedním z těch hlavních… Hlavní vývoje Redacted Cartel v kostce: Očekávání spuštění pxETH: nadšení pro nadcházející spuštění pxETH roste, a to i s omezenými aktualizacemi tento týden. Spuštění je však blízko. Aktualizace Pirex ETH:
  • Pirex ETH bude brzy testován na Sepolii před spuštěním na hlavní síti Ethereum.
  • Testování na testnet je před spuštěním na hlavní síti klíčové.
  • 0xSami momentálně cestuje, aby zajistil likviditu pro úspěšné spuštění.
Pirex BTRFLY:
  • Nárůst vkladů do px/apxBTRFLY.
  • Držitelé mohou zvyšovat své BTRFLY podíly pomocí funkce auto-kompaundr na Pirex.
Aktualizace Hidden Hand V2:
  • Pozitivní výkon s několika protokoly podplácejícími týdně – produkt stále funguje tak jak má a očekává se, že výkon bude stoupat spolu s budoucím návratem kapitálu do DeFi.
  • Aura nabídla odměny v hodnotě 250 tisíc dolarů za hlasy.
rlBTRFLY:
  • Nároky jsou nyní živé pro 28. a 29. kola distribuce odměn rlBTRFLY.
Komunita a události:
  • Na akci ETH Milan mohou účastníci navázat kontakt s hlavním týmem Redacted.
  • 0xSami bude mluvit na konferenci a možná podělí o informace o Dinero a ekosystému Redacted.
  • Mohou být k dispozici omezené edice zboží ETH Milán.
 

HXRO: Zero-Day Futures (ZDFs) v plném pochodu

O platformě HXRO a její spojitosti s botem NOLO a zejména novým produktem Zero-Day-Futures, tedy jednodenními opcemi zaměřenými zejména na nové on-chain projekty, jsme se bavili již minule. Nadšence pro on-chain scénu a návykové, rychlé opční obchody bude zajímat momentální nabídka tokenů:

Seznam nadějných projektů ekosystémů Solana + HXRO

Pro ty z vás, kteří stále neztratili důvěru v blockchain Solana a s ním i zdejší, stále se rozvíjející ekosystém, zde máme seznam nadějných projektů. Jedná se projekty:

Arbitrum Odyssey je zpět – nadějný 4. kvartál pro ARB ekosystém?

Staré dobré nadšení okolo jednoho z lídrů L2 sítí určených pro škálování Etherea Arbitrum je zpět. Čím to je? Máme zde návrat Arbitrum Odyssey, mnohatýdenní události, během které je každý týden věnována pozornost jednomu z hlavních projektů zdejšího ekosystému. Spolu s Odyssey se pochopitelně vrátily i spekulace okolo možného, druhého airdropu nativního tokenu ARB. O jaké projekty se během Odyssey bude jednat, a jaký je konkrétní kalendář? Neptejte se dvakrát:

Nezapomínejme na Dopex

I přesto, že Dopex jakožto jeden z hlavních projektů soustřeďujících se na vývoj opčních on-chain trhů není v hledáčku výše zmíněné akce Arbitrum Odyssey, vývojáři Dopexu nespí na vavřínech. V případě, že projde návrh týmu ohledně získání ARB dotací spolu s blížící se V.2 verzí protokolu je možné, že se na Dopex vyplatí zejména během posledního kvartálu soustředit:

Aztec: nadějná privacy L2 a její nové tahy

O privátní L2 síti Aztec jsme psali již v článku Krypto Kompas 4, ve kterém se mimo jiné dozvíte i o tom, jak získat potenciální airdrop. Nyní se Aztec opět dostává do popředí zájmu v tandemu s novými developmenty:

Lybra: nadějný LSD projekt + stablecoin

O projektu Lybra se dozvíte více detailních informacích v následujících vláknech:

Layer Zero airdrop + Gh0stlyGh0sts

Pokud uvidíme stoupat hype okolo blížícího se ZRO airdropu, je dost možné, že se sekundární efekty projeví v kolekci Gh0stlyGh0sts, první omni-chain NFT kolekci vůbec:

UnstoppableFi: DEX:CEX burza?

Detailní rozbor nadějného „blendu“ DEX:CEX si můžete pročíst v následujícím článku. Nezapomínejme, že sledovat zejména čerstvé projekty, který před sebou mají první krypto cyklus, je z historického úhlu pohledu esenciální ingredience úspěchu. Projekty, které neuspěly v minulém cyklu, pouze stěží uspějí v tom následujícím.

Kujira: TVL stále na vzestupu, pozorujeme…

Příval fondů do ekosystému Kujira během posledních týdnů lze je stěží přehlížet. Jedná se o jeden z hlavních lídrů DeFi ekosystémů příštího cyklu? Kujira rozhodně stojí za prohlídku:

Friend.Tech mánie neustává

Nadějné a stále podhodnocené profily trackujte přehledně na Friend.MEX – vypadá to, že FT zůstává v módu „UpOnly“:

Závěr

To je pro dnešek vše přátelé. Pamatujte na to, že Krypto Agregátor slouží primárně jako rozcestník, který vás jakožto účastníky velmi riskantního krypto trhu nabudí k dalšímu bádání a studování. Jelikož žádný z těchto článků neslouží jako finanční rada, je pouze a výhradně na vás, jak s těmito informacemi naložíte. Hodně štěstí.
3.5/5 - (2 votes)

Komentáře (0)

Zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Připojte se k diskuzi

Zde napište svou odpověď
Vaše jméno
Váš e-mail
Odeslaním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Buďte v obraze a
nenechte si ujít novinky z krypto-světa.

Relevantní články, dvakrát měsíčně do vaší emailové schránky.

Váš e-mail
Ukládám..
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.