Týdenní výběr z Bitcoin Twitteru – kdo je in a co je out?

Téma týdne - MicroStrategy

Tento týden se na Bitcoin Twitteru téměř vše točilo okolo MicroStrategy a rozhodnutí Michaela Saylera převést peněžní rezervy do bitcoinu. Preston Pysh je investor a influencer nahrávající podcast o tradičním hodnotovém investování. Preston tweetnul v této souvislosti, že pokud nerozumíte Bitcoinu, měli byste začít vzdělávat. Protože zrovna v tuto chvíli přední ředitelé velkých společností přemýšlí o vložení volných prostředků do bitcoinu.

PlanB stále jede...

V poslední době se zdá, že nejzajímavější a nejčastější tweety související s Bitcoinem jsou od autora Stock-To-Flow modelu PlanB. Ve svém tweetu, v kontextu převedení rezerv společnosti MicroStrategy do bitcoinu přemýšlí, jaká je možnost, že velké technologické společnosti dostanou na příštím setkání investorů vážnou otázku ohledně Bitcoinu. Tyto společnosti mají spoustu volných prostředků, které drží v dolarech postupně ztrácejících hodnotu. Další tweet, ve kterém se odvolává na MicroStrategy je anketa, kterou provádí pravidelně, aby zjistil, co si myslí jeho sledující, že je největší riziko pro Bitcoin. Tentokrát vyšlo, že je největší risk zákaz ze strany vlády. Jak reálný je zákaz, když třetina hodnoty veřejné společnosti MicroStrategy je uložena v bitcoinu? Zajímavé je, že tato anketa vyjde pokaždé jinak. Tedy největší riziko, podle většiny lidí, se mění podle aktuální situace.

Chainlink - bublina praskla, nebo je to běžná korekce?

SunnyDecree, bitcoinový youtuber, tweetnul narážku na kryptoměnu Chainlink, který právě prochází propadem. A to až o - 45 %. Chainlink v poslední době rostl na hodnotě příliš exponenciálně. Mnoho lidí poukazovalo na to, že se jeho cena nachází v bublině, která brzy praskne. Otázkou je, jestli už chainlink dorazil na dno, a jestli riziko spojené s chainlink stojí za možné zisky?

Bitcoin jako nejlepší ochrana proti inflaci

Tyler Winklevoss, spoluzakladatel společnosti Gemini twetnul, že další velmi uznávaný investor z Wall Street Jim Cramer je nyní pro Bitcoin. Tak jako mnoho dalších známých investorů zjistil, že je to nejlepší ochrana proti inflaci. A proto se rozhodl nějaký koupit pro své děti. Na další novinky z Twitteru se můžete těšit opět za týden [twitter-follow username="btctip_cz" scheme="dark"]. [easy-social-share buttons="facebook,twitter,linkedin" counters=1 counter_pos="inside" hide_names="no" template="tiny-retina"]
5/5 - (1 vote)

Komentáře (0)

Zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Připojte se k diskuzi

Zde napište svou odpověď
Vaše jméno
Váš e-mail
Odeslaním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Buďte v obraze a
nenechte si ujít novinky z krypto-světa.

Relevantní články, dvakrát měsíčně do vaší emailové schránky.

Váš e-mail
Ukládám..
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.