RE/MAX London začal přijímat bitcoinové platby

[twitter-follow username="btctip_cz" scheme="dark"]  

RE/MAX London pronajímá domy za bitcoiny

V USA si už delší dobu můžete bitcoiny zaplatit za pronájem auta, nebo jachty, celosvětově si můžete přes jednu z největších cestovních kanceláří Expedia také rezervovat hotelový pokoj a zaplatit btc. Na prodej už byly také domy a byty, ale zatím jen jako soukromá iniciativa bitcoinových nadšenců.

To se však nyní mění. RE/MAX v Londýně začal v rámci svého pilotního programu přijímat za pronájmy bytů a domů platby v bitcoinech, litecoinech a dogecoinech. Využívá k tomu platební platformu GoCoin, o které jsme slyšeli už v souvislosti se záměrem PayPalu vstoupit na trh s kryptoměnami - viz tento článek.

Majitelka a regionální ředitelka pobočky RE/MAX v Londýně, Peggy Su, vyjádřila nadšení nad partnerstvím s GoCoin a cítí v této příležitosti velkou budoucnost:

"RE/MAX je neproduktivnější realitní síť na světě a jedním z důvodů je, že klade důraz na využití nejmodernějších technologií. RE/MAX má nyní zastoupení ve více než 95 zemích,  což je třetina světa, proto je na tomto trhu důležité poskytnout všechny dostupné možnosti platebních metod pro naše zákazníky. Společně s GoCoin si uvědomujeme, jak jsou nové technologie plateb efektivní a co mohou přinést navíc do našich interních obchodních procesů."

Spoluzakladatel a CEO společnosti GoCoin - Steve Beauregard k tomu dodal:

"RE/MAX London udělal první významný krok k využití plného potenciálu blockchainu na trhu s nemovitostmi ... Platby za pronájem jsou zatím jen jednou z možností zaměření, těšíme se na rozšíření do dalších oblastí na trhu s nemovistostmi."

Realitní síť RE/MAX byla založena v roce 1973, pokud jde o Velkou Británii, má zde více než 46 kanceláří a 180 spolupracovníků, 16 z nich přímo v Londýně.

Zdroj: Newsbtc.com, foto: Wikipedia

[easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,linkedin" counters=1 counter_pos="inside" hide_names="no" template="tiny-retina"]

4.8/5 - (5 votes)

Komentáře (0)

Zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Připojte se k diskuzi

Zde napište svou odpověď
Vaše jméno
Váš e-mail
Odeslaním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Buďte v obraze a
nenechte si ujít novinky z krypto-světa.

Relevantní články, dvakrát měsíčně do vaší emailové schránky.

Váš e-mail
Ukládám..
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.