Online peněženka Neteller přijímá bitcoinové vklady

[twitter-follow username="btctip_cz" scheme="dark"].

Nečekaný krok globálního providera

Bitcoinová komunita dostala nečekaný dárek. Platební síť Neteller oznámila začlenění bitcoinu do možností, jakými lze provádět vklady na tuto internetovou peněženku, což je významný krok k dalšímu rozšíření kryptoměn do celosvětové transakční sítě. Podle tiskové zprávy vydané Optimal Payments Plc uzavřel Neteller partnerství s platební bránou BitPay a umožňuje tak svým uživatelům provádět BTC depozity bez obav z volatility kurzu bitcoinu.

Tato integrace bitcoinu je poměrně překvapivá, protože až dosud Neteller podobné úvahy odmítal. Oznámení navíc přichází krátce potom, kdy Neteller učinil veřejnou nabídku na převzetí svého hlavního konkurenta, online peněženky Skrill za téměř 1,1 miliardy dolarů.

Neteller je jeden z největších globálních finančních providerů, vlastněný britskou společností Global Payments a své služby nabízí od roku 1999 ve více než 200 zemích. Prezident a generální ředitel společnosti Joel Leonoff k tomuto kroku říká:

"Optimal Payments uznává významnou roli, kterou má bitcoin v budoucnosti online plateb a těší se na spolupráci s BitPay a na to, jak bude růst míra přijetí digitálních měn."

Partner Netelleru, platební brána BitPay k tomu dodává:

"Jedna z největších světových platebních sítí názorně ukazuje, jak daleko jsme se v krátkém čase dostali. Neteller sdílí naši vizi o tom, jak revoluční je bitcoin ve zpracování online transakcí a my se na spolupráci s nimi opravdu těšíme..."

Vstup do světa online her a sázek

Jednou z hlavních výhod pro vlastníky bitcoinů je bezesporu to, že online peněženka Neteller vydává předplacené debetní karty, kterými lze nejen vybírat hotovost, ale také provádět vklady - nejen na herních portálech, jako jen např. League of Legends, ale také u online kasin a sázkových kanceláří.. A to včetně takových gigantů, jako je PokerStars, které dosud vyvracelo fámy o akceptaci kryptoměn, kolující bitcoinovou komunitou.Debetní karta Neteller

Právě Neteller je velmi populární způsob platby mezi online společnostmi, které provozují hazardní hry, jejich vklady také přijímají téměř všechny světové sázkové kanceláře. Založení účtu u Neteller je stejně jako depozit bitcoinů zdarma.

Aktuální oznámení o vstupu Netelleru do bitcoinového prostoru tak dostává rozměr, jaký si možná ani neumíme představit.

zdroj: bitcoinist.net, newsbtc.com, neteller.com

[easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,linkedin" counters=1 counter_pos="inside" hide_names="no" template="tiny-retina"]

5/5 - (4 votes)

Komentáře (0)

Zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Připojte se k diskuzi

Zde napište svou odpověď
Vaše jméno
Váš e-mail
Odeslaním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Buďte v obraze a
nenechte si ujít novinky z krypto-světa.

Relevantní články, dvakrát měsíčně do vaší emailové schránky.

Váš e-mail
Ukládám..
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.