Lepší bitcoin v hrsti, než koruny na účtu. Cashflow summit 2017

[twitter-follow username="btctip_cz" scheme="dark"]. Jsem fanda kryptoměn, sdílené ekonomiky a rád pracuji z coworkingů po světě, ale nebudu se zde pouštět do hlubokých analýz bitcoinu. Můj revír je organizace konferencí a propojování zajímavých lidí.

Cashflow summit 2017 - letos hlavně digitálně

Možná tě tedy raději pozvu na investiční konferenci Cashflow summit, která proudí Olomoucí již 4. rokem a kde potkáš odborníky, kteří ti toto a jiná témata odhalí na samotnou dřeň. Letos to bude v digitálním krypto-duchu, musíme samozřejmě i trochu oslavit to zhodnocení našich krypto-investic od nového roku. To, že je Evropa ve slepé uličce, trhy na maximech a že přijde další finanční krize, je všem asi jasný. Úrokové sazby jsou minimální a chuť riskovat větší. Lidé neví, co s korunami na účtu, Zonky mají investorů nadbytek a hlavní média píší o historických maximech na bitcoinu. Možná proto se nestíhají vyrábět trezory a náš řečník na téma kryptoměny Karel Fillner odepisovat na emaily.

Bohužel, většina začne bitcoin nakupovat, až když velcí hráči prodávají

Je krásné vidět, jak reaguje dav. V roce 2015 jsme měli na summitu přednášku Martina Šípa o bitcoinu. Tehdy byl kurz bitcoinu 237 USD/BTC a účastníci tomu prostě nevěřili a byli skeptičtí. Jako jeden z mála jsem poprvé nakoupil. Po dvou letech jsme letos na přednášku pozvali právě Karla Fillnera a cena bitcoinu nám dnes již překročila 2000 USD/BTC. Teď bitcoin ovšem vyvolal enormní zájem, dokonce 45 % účastníků zvolilo kryptoměny jako jedno z hlavních témat, o kterém chtějí na letošním Cashflow summitu slyšet. Krypto-komunita se rozrůstá nejen v Paralelní Polis, ale i na druhé straně republiky.

Co tě čeká na #CS2017?

Kromě špičkových přednášejících z oblasti kryptoměn, sdílené ekonomiky, nemovitostí, akcií a startupů, máme i další pecky. Jelikož čteš tento článek, asi jsi stejná krevní skupina jako my. Letos pojedeme v ultimátním přátelském proudu. Žádný dresscode, žádné nudné obchodní výklady nebo pojištění. V našem Cashflow store ti na peckách od Applu odborníci píchnou se založením peněženky, dostaneš programátorské a copy tipy na web, pomůžou ti s analýzou akcií, můžeš dostat investici do svého startupu nebo zjistíš, jak pronajmout byt přes Airbnb. Objednali jsme hezké počasí, takže networkovat budeme při jízdě v Tesle, u grilu a vodních dýmek na terase nebo na Ololodi při plavbě po řece Moravě. Tohle je akce, na kterou i Pražáci rádi dojedou. Tak, než si zajedeš za svý bitcoiny na dovolenou, přijeď načerpat myšlenky do Olomouce a my uděláme maximum, ať si odneseš pár tipů, kam poslat koruny a pár kontaktů, se kterými třeba upečeš nějaký byznys. Těším se na Vás 17. června. Organizátor Cashflow summitu Tomáš Zdražil [easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,linkedin" counters=1 counter_pos="inside" hide_names="no" template="tiny-retina"]
Rate this post

Komentáře (0)

Zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Připojte se k diskuzi

Zde napište svou odpověď
Vaše jméno
Váš e-mail
Odeslaním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Buďte v obraze a
nenechte si ujít novinky z krypto-světa.

Relevantní články, dvakrát měsíčně do vaší emailové schránky.

Váš e-mail
Ukládám..
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.