Kurz bitcoinu – analýza. Dokupujte a akumulujte

[twitter-follow username="btctip_cz" scheme="dark"]

Je už cena bitcoinu na dně?

Minulý týden přinesl rozuzlení dalšího vývoje ceny bitcoinu na úrovni 279 USD. Ačkoliv se zdálo, že orderbook Bitfinexu překypuje koupěchtivými obchodníky, nakonec přesto došlo k propadu až k 261 USD. Zdá se, že se nakonec skutečně naplňuje scénář otočky pod 260 USD. Ale je to opravdu dno? Nemohlo by to padat dál?. Co třeba 220 USD?

kurz bitcoinu analýza
Proti dalšímu poklesu mluví zejména formace klesající klínu, který se postupně zužuje. Kupující pouze ustupují agresivním prodávajícím, ale ne dostatečně rychle. To ukazuje, že jich je víc, než prodávajících a jen čekají na příležitost, až bude dno nalezeno.

V následujících dnech lze čekat hledání nejnižšího suportu od kterého se cena odrazí. Je možné, že na chvíli podíváme pod 260.

BTC swapy se drží na 0,0055% a jejich množství je zhruba kolem 12tis BTC. USD swapy klesly na 0,0654%, jejich celkové množství se zvýšilo na 31.2 mil USD.

Hloubky trhu: Bitfinex má 3x víc kupujících než prodávajících. Na Bitstampu převažují prodávající a to zhruba 1.5x. Na BTCChina je také převaha prodávajících 1.5x. Huobi má také lehkou převahu prodávajících.
.
Doporučení: Dále akumulovat pozici, případně si nechat ještě nějaké drobné na doředění pod 260 USD.
.
Disclaimer: Tyto články nelze považovat za investiční poradenství a stále platí rada, abyste se do spekulací na btc burzách pouštěli jen s prostředky, které můžete postrádat. Vysoký zisk s sebou nese i výrazné riziko ztráty a na trzích s kryptoměnami to platí dvojnásobně.
[easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,linkedin" counters=1 counter_pos="inside" hide_names="no" template="tiny-retina"]
3.5/5 - (2 votes)

Komentáře (0)

Zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Připojte se k diskuzi

Zde napište svou odpověď
Vaše jméno
Váš e-mail
Odeslaním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Buďte v obraze a
nenechte si ujít novinky z krypto-světa.

Relevantní články, dvakrát měsíčně do vaší emailové schránky.

Váš e-mail
Ukládám..
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.