Nemocnice, kde zaplatíte Cardanem

Kryptoměny již pronikají také do nemocničního světa. Zakladatel společnosti IOG a tvůrce Cardana v jedné osobě, Charles Hoskinson, otevřel novou nemocnici. Ta nese název Hoskinson Health & Wellness Clinic a za své služby bude přijímat kryptoměnu ADA!

Dámy a pánové, nemocnice se otvírá

Oficiální otevření nové nemocnice je naplánované na únor roku 2023. Novou moderní kliniku s kryptoplatbami naleznete v Gillette ve Wyomingu. Klinika se chce vedle zlepšování kvality života věnovat také různým regeneračním kůrám, případné kůrám proti stárnutí. Vedle toho se budou zaměstnanci snažit co nejvíce pečovat také o dušení zdraví pacientů. V současné době má Hoskinson Health & Wellness Clinic 10 zaměstnanců, dá se ale předpokládat, že brzy budou přibývat další.

Další podpora ADA

Je zjevné, že Hoskinson se snaží co nejvíce podpořit Cardano jako platidlo. Vedle kliniky totiž provozuje také restauraci, kde lze, jak jinak, platit právě ADA kryptoměnou. Caradano díky posledním zprávám zaznamenalo nárůst své hodnoty a dá se očekávat, že další růst ještě přijde. Cardano mělo v minulosti velké plány, je proto otázka, zda se to zakladateli, potažmo celé ADA komunitě podaří. Ani Cardanu se nevyhnula tuhá kryptozima. Uvidíme, zda právě toto bude impuls k nakopnutí její hodnoty. [twitter-follow username="btctip_cz" scheme="dark"]
3/5 - (2 votes)

Komentáře (0)

Zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Připojte se k diskuzi

Zde napište svou odpověď
Vaše jméno
Váš e-mail
Odeslaním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Buďte v obraze a
nenechte si ujít novinky z krypto-světa.

Relevantní články, dvakrát měsíčně do vaší emailové schránky.

Váš e-mail
Ukládám..
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.