MoneyExpo Trading a Invest 2020 – tentokrát online

MoneyExpo pro tradery a investory

Konference MoneyExpo Trading a MoneyExpo Invest jsou tradiční akce a místo setkávání finančních odborníků a investorů, pořádané v Praze pravidelně každý rok společností Financial Progress Group a.s. Letošní rok je však poznamenaný Covid-19 „pandemií“, a kvůli tomu byli pořadatelé nuceni odložit obě pravidelné konference na příští rok. Protože však tato velmi zvláštní doba hýbe i finančními trhy napříč celým světem, hledají pořadatelé možnosti, jak účastníky nenechat bez aktuálních informací a názorů odborníků. A to jak v oblasti tradingu, tak investování. Letos se proto rozhodli uspořádat online konferenci, kde přednášející rozeberou aktuální situaci a zaměří se i na výhled do budoucna. Na týden od 2.–7. 11. 2020 si tedy nic neplánujte, uskuteční se konference MoneyExpo Online 2020.

Od pondělí do soboty se můžete těšit na mnoho online přednášek na různá tradingová a investiční témata. Ústředním tématem této finanční konference bude aktuální situace na finančních trzích, budoucí vývoj a možnosti investování. Odnesete si tak hned celou řadu praktických rad, názorů a informací, které budete moci ihned implementovat do svého obchodování a investičních portfolií.

Nelze zapomenout ani na velmi důležitou interakci a výměnu pohledů na současnou situaci mezi vámi – návštěvníky konference. V uzavřené sekci jsou proto připraveny jak diskusní boxy k jednotlivým přednáškám, tak i chatovací okna s partnery konference a prostor pro dotazy.

Jako tomu bylo v uplynulých letech, i letos je konference zaměřena na různé finanční trhy a investiční příležitosti, od Forexu a akcií, přes komodity, kryptoměny, až po nemovitosti, drahé kovy nebo startupy. Svá know-how vám budou jako vždy předávat tradingové špičky a odborníci na investice z České republiky i ze zahraničí.

Letošní ročník, opět nabitý informacemi, si tedy rozhodně nenechte ujít!

MoneyEpxo Trading a MoneyExpo Invest se koná ve dnech 2.-7. 11. 2019

Více informací včetně programu a řečníků naleznete na těchto webových stránkách >>>

[twitter-follow username="btctip_cz" scheme="dark"]. [easy-social-share buttons="facebook,twitter,linkedin" counters=1 counter_pos="inside" hide_names="no" template="tiny-retina"]
5/5 - (1 vote)

Komentáře (0)

Zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Připojte se k diskuzi

Zde napište svou odpověď
Vaše jméno
Váš e-mail
Odeslaním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Buďte v obraze a
nenechte si ujít novinky z krypto-světa.

Relevantní články, dvakrát měsíčně do vaší emailové schránky.

Váš e-mail
Ukládám..
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.