Kryptoměnový ekosystém, který míří na elektromobily

Kryptoměny a investoři se neustále snaží hledat nové možnosti investic. V tuto chvíli se před investory tyčí projekt pojmenovaný C+Charge. Projekt je pak zaměřený na systém emisních povolenek a na odměňování řidičů elektromobilů.

P2P platforma

Projekt si klade za cíl vybudovat peer-to-peer platební systém, který se bude využívat u nabíjecích stanic elektrovozidel. V současné chvíli se můžete jako investoři přidat do ranných fází projektu. Odměnou by pak měl být nativní token CCHG. U nej se předpokládá velmi strmý růst a tím pádem i velké zhodnocení pro potenciální klienty.

Důležitá je komunita

Každý projekt potřebuje kolem sebe silnou komunitu, aby bylo možné projekt rozjet a uskutečnit. C+Charge se tak rozhodlo pořádat giveaway tokenů CCHG a to v celkové hodnotě 50 000 dolarů. Abyste se giveawaye mohli zúčastnit, musíte v době slosování držet mince CCHG v hodnotě alespoň 100 dolarů. Pro investory je to jistě zajímavá příležitost.

Řešení problému s elektromobily?

V současné době nejsou elektromobily zrovna nejoblíbenější vozidla, i přes jejich ekologickou stránku. Ano, částečně si je lidé pořizují kvůli drahým pohonným hmotám, na stranu druhou je zde vysoká pořizovací cena a další problémy s bateriemi a koneckonců i se samotným nabíjením. V Česku a často i v okolních státech nejsou stanice snadno dostupné. To chce změnit aplikace C+Charge, která na základě vaší aktuální polohy jednoduše vyhledá tu nejbližší dobíjecí stanici. Srovná také ceny nabíjení a informuje řidiče elektrovozů o tom, jakým způsobem může za dobití auta zaplatit. To jsou informace, které jsou pro řidiče velmi důležité. Zároveň pak aplikace přijímá platbu ve zmiňovaných CCHG tokenech. Za dobití svého vozu pak budou odměněni emisními povolenkami. Projekt si tak klade za cíl urychlení přijetí elektromobilů napříč řidiči i provozovateli dobíjecích stanic. I pro ně z toho plyne výhoda.

Výhody pro nabíjecí stanice

Samotné nabíjecí stanice budou mít z platformy C+Charge také své výhody. Vedle toho, že bude lehce dohledatelní pro řidiče v okolí. Stanice navíc budou moci přes platformu sdílet důležité informace například o předpokládané délce nabíjení či o aktuální obsazenosti. Za použití se pak bude platit právě tokeny CCHG. Jakmile řidič dokončí nabíjení svého vozu, jako odměnu dostane emisní povolenky. Jednat se bude o povolenky formou Goodness Native Tokens. Čím více tedy budou řidiči platformu využívat, tím více povolenek a tokenů GNT dostanou.

Kupte si své tokeny s předstihem

Už nyní probíhá předprodej CCHG tokenů. Koupit je můžete doslova za pár centů. Můžete tak získat tokeny za přívětivou cenu, a ještě podpořit tento nový projekt, který by mohl být pro řidiče i provozovatele nabíjecích stanic velmi zajímavý. Pokud nechcete investovat nyní, budete muset počkat, až dojde k zalistování CCHG na burzu. Podle informací by se tak mělo stát 31. března roku 2023. Zalistování je tedy za rohem. Uvidíme, zda bude mít platforma a token dostatečný úspěch také v České republice. [twitter-follow username="btctip_cz" scheme="dark"]
Rate this post

Komentáře (0)

Zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Připojte se k diskuzi

Zde napište svou odpověď
Vaše jméno
Váš e-mail
Odeslaním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Buďte v obraze a
nenechte si ujít novinky z krypto-světa.

Relevantní články, dvakrát měsíčně do vaší emailové schránky.

Váš e-mail
Ukládám..
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.