Fightout – kryptoměna a projekt okolo

FightOut je fitness aplikací založenou na Web3. Před nedávnem šla kryptoměna FGHT do předprodeje, kde utržila 3 miliony dolarů. V první fázi se kryptoměna prodávala za 0,0166 USD. Projekt a kryptoměna je vystavěn na principu tzv. Move-to-Earn platformě. Vše o tomto projektu i potenciálu se dozvíte v našem článku.

Představení projektu

Projekt FightOut má namířeno za otřesem ve fitness světě. Vsadil na Move-to-earn tokeny, což je pro uživatele a fitness nadšence krok správným směrem. Celý systém vám umožní realizovat své fitness cíle. Budete moci zlepšovat svoji sílu, vytrvalost, cvičit kardio a spoustu dalšího. A u toho vydělávat kryptoměnu. K vysněné postavě i cílům vám následně pomohou online lekce, které budou pořádány vzdáleně. Získáte tak vlastně trenéra na dálku. Vedle toho aplikace umožní také zúčastnit se různých kurzů, které vám pomohou se sportovní výživou, správnými cviky a se spoustou dalších prvků.

Vlastní NFT avatar

Vzhledem k tomu, že jsme v kryptoměnové aplikaci, zabrousíme také mezi oblíbená NFT. V aplikaci si totiž budete moci vytvořit také vlastního avatara. Toho si budete moci vylepšit doslova od hlavy až k patě. Vybírat můžete z nastavení samotného těla až po oblečení a jiné doplňky. Avatara si pak budete moci vyrazit jako NFT. K nákupu dalších vylepšení, oblečení atd. pak budete moci použít pomocí off-chain měny nesoucí název REPS. Vedle spousty zábavy se cvičením a vzdělávání se v rámci fitness světa tak budete moci také vylepšovat vlastního avatara.

Tokeny FGHT a REPS

O hlavní off-chain měně jsme se již zmínili. Bude jí REPS. Tu získáte za dokončení vybraných tréninků, za účast v turnajích a dalších aktivitách. Za REPS měnu pak vylepšujete svého avatara, případně nakupujete tréninkové jednotky a kurzy. FGHT je oproti tomu kryptoměna, která umožní nákupy REPS. Měna FGHT se tak bude využívat na platformě FightOut metaverse. V ní se budete moci účastnit dalších speciálních turnajů. Druhá zmiňovaní kryptoměna se pak bude využívat také při transakcích mezi hráči. FGHT pak budete moci využít také při stakování. Celý systém bude založen na principu stake-for-membership. V principu se jedná o to, že čím více kryptoměny budete stakovat, tím lepší a zajímavější odměny si odemknete. Získat můžete dokonce slevy na permanentky do různých posiloven či přístupy do co-workingu. Možností je celý řada.

Ekonomika tokenů FightOut

Vzhledem k tomu, že se nejedná o žádnou malou aplikaci ale prakticky o velký metaverse projekt, musí být od začátku dobře nastavená ekonomika tokenů. Ta je v tuto chvíli rozdělena do více složek. 60 % všech FGHT tokenů bude určena k prodeji. Jedná se o ty tokeny, které pracují na principu ERC-20. V tuto chvíli se vybralo okolo 3 milionů dolarů. V rámci předprodeje se ale počítá minimálně s 5 miliony dolary. Dalších 30 % tokenů je v tuto chvíli bráno jako odměna investorům, kteří do projektu investovali již v minulosti. Zbývajících 10 % pak půjde do poolu s likviditou na nejrůznější směnárny. Na ty centralizované i na ty decentralizované.

Jak si mohu koupit token FGHT?

Pokud vás projekt FightOut zaujal a rádi byste si koupili tokeny FGHT, pak vězte, že je to možné. Nákup jednoduše uskutečníte v pěti krocích. Rádi vám ukážeme, jak na to.

1.      Potřebujete kryptopeněženku

Kryptopeněženka je základ. Vhodná je k tomuto účelu například Metamask, která podporuje ETC-20 tokeny. Na bázi ERC-20 tokenů totiž FGHT pracuje. Výhodou je, že peněženku si můžete přidat do vašeho oblíbeného prohlížeče, případně ji lze stáhnout také do mobilního telefonu.

2.      Připojte peněženku

V druhém kroku musíte svou peněženku spárovat s projektem FightOut. Jednoduše vyberete nákup FGHT tokenů a peněženku propojíte. V případě, že využíváte zmiňovanou metamask peněženku, můžete ji připojit na pár kliknutí.

3.      Nákup ETH

FGHT tokeny nemůžete nakoupit přímo. Musíte je směnit za Ethereum, případně za Tether. V peněžence tak musíte mít jednu z těchto dvou kryptoměn připravenou. Nákup můžete provést například platební kartou, případně je možné kryptoměnu koupit na některé z burz nebo směnáren a následně je do peněženky převést.

4.      Nákup tokenů

Jestliže už v peněžence Ethereum nebo Tether máte, můžete si nyní koupit FGHT tokeny. Sami si můžete zvolit, kolik jich chcete koupit.

5.      Počkejte na konec předprodeje

V tuto chvíli ještě FGHT tokeny na svou peněženku nedostanete. Musíte počkat, až skončí předprodej. Jakmile se tak stane, tokeny se v peněžence objeví. Proces je velmi jednoduchý a zvládne jej každý. V případě, že byste tokeny FGHT chtěli, rozhodně neváhejte. V prodeji jich je pouze omezené množství.

Kdy se FGHT zalistuje

Aby bylo možné FGHT tokeny používat, prodávat a dále s nimi obchodovat, musí se zalistovat na burzy. V současné chvíli je kolem celého projektu hotové šílenství. K zalistování tokenů na burzu by pak mělo přijít 5. dubna 2023 na burze LBank. 6. dubna 2023 by pak mělo dojít k zalistování na BitForexu.

Betaverze mobilní aplikace

K tomu, aby mohl být projekt FightOut naplno spuštěn, potřebuje také mobilní aplikaci. Ta představuje poslední pomyslný krok k uzavření celého procesu a spuštění ekosystému. Pro pozvané testery a uživatele se aplikace otevře již v prvním čtvrtletí letošního roku. Plná verze pro všechny se pak plánuje na druhé čtvrtletí. Dá se předpokládat, že se bude jednat o dobu zalistování kryptoměny FGHT na burzu. Nechme se tedy překvapit, co vše nám aplikace přinese a zda skutečně změní fitness komunitu a její smýšlení. [twitter-follow username="btctip_cz" scheme="dark"]
1.7/5 - (3 votes)

Komentáře (0)

Zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Připojte se k diskuzi

Zde napište svou odpověď
Vaše jméno
Váš e-mail
Odeslaním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Buďte v obraze a
nenechte si ujít novinky z krypto-světa.

Relevantní články, dvakrát měsíčně do vaší emailové schránky.

Váš e-mail
Ukládám..
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.