Do Prahy míří již druhý ročník Bitcoin Conference Prague

[twitter-follow username="btctip_cz" scheme="dark"].

19.května 2016 se bude v Praze konat již druhá konference zaměřená na bitcoin a blockchainové technologie, Bitcoin Conference Prague 2016. Na jednom místě se zde sejdou vývojáři blockchainových technologií a ti, kteří jejich produkty uplatňují v praxi: finančníci, bankéři a podnikatelé v oblasti digitálních měn.

Bitcoin Conference Prague 2016

Konference, rozdělená do dvou hlavních tématických bloků, si klade za cíl seznámit odbornou veřejnost a bitcoinovou komunitu s nejžhavějšími novinkami v oboru a ukázat příležitosti všem, kteří mají zájem o praktické uplatnění inovativních technologií digitálních měn. Akce je pokračováním úspěšné série konferencí, jejíž součástí bylo loňská Bitcoin Conference Prague 2015 v Kongresovém centru Praha.

Bitcoin Conference Prague nabídne také výstavní plochu, kde se můžete seznámit s lídry trhu, kteří budou prezentovat své nejnovější produkty a služby.

Účastníci konference budou přednášet o těchto hlavních tématech:

  • Bitcoin v r. 2016 - co očekávat a čeho se obávat
  • Blockchain - vyhlídky do budoucnosti
  • Bezpečnost v oblasti kryptoměn - mýtus, nebo dosažitelná realita?
  • Investice - kde vás může potkat štěstí
  • Legislativa a regulace - mezinárodní zkušenosti
  • Bitcoin a gambling

Hosté konference se kromě jiného naučí chránit své osobní údaje a jak se nestat obětí počítačové trestné činnosti, důležitou součástí konference budou také otázky spojené s regulacemi a zákonnými požadavky, týkající se blockchainu a digitálních měn.

Blockchain jako hlavní téma

Blockchain jako řetězec bloků v bitcoinové síti umožňuje bezpečné a rychlé potvrzování transakcí. Kromě finančních převodů však může ukládat a přenášet  různé typy  dat. Tím se otevírá prostor pro využití v mnoha oborech, nejen v oblasti IT. Blockchainové technologie mohou např. usnadnit získání certifikátů ve státních agenturách a zprůhlednit daňový systém: každý daňový poplatník může vidět, jak jsou utráceny jeho peníze.

Tyto technologie se již používají v praxi, nastupujícím trendem je využití v oblasti Internet of Things. První výsledky budou prezentovány právě ve výstavní zóně konference.

Blockchain & Bitcoin Conference Prague je zajímavou událostí nejen pro IT specialisty, finančníky a investory. Organizátor – výstavní společnost Smile-Expo – na této akci s radostí přivítá všechny zájemce o vývoj nových technologií, které budou za pár let stejně populární, jako je dnes Internet, chytré telefony a mobilní aplikace.

Blockchain & Bitcoin Conference Prague – 19.května 2016, Praha. Zde můžete koupit vstupenku  na konferenci. Více informací najdete na webové stránce bitcoinconf.eu [easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,linkedin" counters=1 counter_pos="inside" hide_names="no" template="tiny-retina"]
Rate this post

Komentáře (0)

Zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Připojte se k diskuzi

Zde napište svou odpověď
Vaše jméno
Váš e-mail
Odeslaním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Buďte v obraze a
nenechte si ujít novinky z krypto-světa.

Relevantní články, dvakrát měsíčně do vaší emailové schránky.

Váš e-mail
Ukládám..
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.