Callisto Network: známá L1 síť chystající se na návrat

Zdravíme všechny nadšence pro alt-L1 sítě a krypto projekty nové generace jako takové – dnes si v rychlosti rozebereme jednoho z favoritů "layer-1 scény", konkrétně Callisto Network. Většina z přeživších vícero medvědích trhů si dobře uvědomuje, že základem přežití mnoha krypto cyklů je sledovat projekty, které projevují snahu a zájem o vývoj i přes nepříznivou makro ekonomickou či čistě krypto nativní situaci.

Analýza Callisto Network

Dnešní analýza svými kořeny sahá zpět až do roku 2020, tedy období, kdy se CLO (nativní token sítě Callisto Network), vydalo na megalomanský cenový výstup sahající až na 6000% obrat. Nyní, po mnoha letech, se CLO konečně dotýká staré známé cenové zóny, která poskytuje stejně tak známou oblast odrazu.

Bude se historie opakovat, nebo pouze rýmovat?

Pojďme se na celou věc podívat z pohledu známého Callisto analytika Trad3ra:

Je Callisto zpět?

„Dlouhou dobu jsme čekali na to, kdy se dočkáme změny chování cenového vývoje CLO tokenu. Právě nyní sledujeme zásadní změny:

Hned ze startu si povšimneme faktu, že právě před masivním 6000% růstem ceny CLO tokenu během roku 2020 došlo k otestování zde zvýrazněné ‚breaker‘ zóny. Tato cenová oblast však nebyla otestována po celou dobu – konkrétně NIKDY od roku 2020 – až právě doteď.

Pokud se na technickou analýzu podíváme z dnešního úhlu pohledu, vidíme, že právě nyní se cena tokenu CLO dotkla staré známé oblasti – konkrétně zóny Fib. 0.5 až 0.786. Co z toho vyplívá? Velmi pravděpodobně zde zpozorujeme odraz ceny.“

Aktuální analýza Callisto Network (CLO)

Pokud se na cenovou akci CLO podíváme zblízka (v tomto případě H12 grafu), vidíme, že i přes silnou červenou svíčku se zde jen stěží jedná o silný prodejní tlak. Prodejní objem zde naznačuje vysílenost prodejců, zatímco krátce poté následující zelené svíce naznačují, že právě v této oblasti se zájem projevuje od nákupčích.

Ve výsledku můžeme konstatovat, že právě v této oblasti CLO dosáhlo svého dlouhodobého cíle. Konec konců, tato cenová zóna se z technického úhlu pohledu musela otestovat tak jako tak.

Pravidlo medvědího trhu praví – i přesto, že se zde chytré peníze snaží obrat o pozice i ty poslední držitele tokenů, nedejme se.

Neodevzdávejme své dlouhodobě držené pozice zadarmo.

Závěr

Callisto Network se i přes tvrdý medvědí trh, který již máme téměř za sebou, řadí mezi právě ony projekty, na které se zkušení investoři znající cyklickou náturu krypto trhu a trhů jako takových, soustředí.

Proč? Protože jedině projekty a sítě, které mají odolný a věrný zástup jak developerů, tak investorů a účastníků komunity, jsou těmi aktivy, které stojí za pozornost. A právě tyto projekty se následně budou řadit mezi onu řídkou zásobu krypto aktiv, které během dalšího (nevyhnutelného) býčího trhu zazáří.

Pokud máte nějaké otázky ohledně sítě Callisto, neváhejte a ozvěte se v komentářích!

  Sledujte Callisto Network zde: 
4.4/5 - (8 votes)

Komentáře (0)

Zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Připojte se k diskuzi

Zde napište svou odpověď
Vaše jméno
Váš e-mail
Odeslaním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Buďte v obraze a
nenechte si ujít novinky z krypto-světa.

Relevantní články, dvakrát měsíčně do vaší emailové schránky.

Váš e-mail
Ukládám..
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.