Bitcoinový guru Andreas Antonopoulos přijíždí do Prahy

[twitter-follow username="btctip_cz" scheme="dark"].

Jak jsem si psal s legendou

To si tak sedíte v hokejové šatně po vyhraném zápase okresního přeboru, popíjíte iontový nápoj a pročítáte svůj Twitter, aby vám neunikly žádné sportovní novinky... Když najednou - cožeee? Jarda Jágr jede na pár dní do Evropy a byl by ochotný přijít klidně i na klubové posezení? No nepozvali byste ho okamžitě mezi své spoluhráče, abyste si mohli potřást ruku s legendou?

Ne, stop, takhle ne, hokej opravdu neumím. Stejný pocit jsem ale měl při pročítání Twitteru u kávy v Paralelní Polis, když jsem v únoru objevil tweet Andrease Antonopouluse, jedné z nejznámějších person bitcoinového světa a ikony bitcoinové komunity.

andreas antonopoulos tweet prague A tak jsem nemohl zareagovat jinak, než okamžitým pozváním: andreas antonopoulos v praze

Železo se musí kout, dokud je horké. Bitcoinové meetupy v Paralelní Polis probíhají pravidelně víc než rok a kromě toho, že zde přednáší experti a nadšenci z tuzemské komunity, podaří se občas pozvat i zajímavé hosty ze světa. Většinou však formou povídání po Skypu, promítaného na plátně, tedy dálkového telemostu. Podaří se dostat do Institutu kryptoanarchie bitcoinovou popstar osobně? Z následující odpovědi vám už musí být jasné, že je vše na dobré cestě :-)

Andreas Antonopoulos twitter

Po několika dnech jednání o harmonogramu Andreasovy cesty po Evropě, domluvení programu a podmínek účasti na společném setkání v Praze je dnes již jasno.

Andreas Antonopoulos bude hostem bitconového meetupu v Paralelní Polis 22.3.2016 od 18 hodin, pozvánku na akci najdete na Facebooku, lístky si můžete za bitcoiny koupit na této webové stránce. Držitelé bitcoinové NFC karty PP mají navíc speciální slevu. Pokud si navíc koupíte vstupenku do půlnoci 18.3.2016, můžete být vylosovaným výhercem knihy Mastering Bitcoin s Andreasovým podpisem.

andreas antonopoulos mastering bitcoin kniha

Kdo je Andreas Antonopoulos?

Andreas Antonopoulos je podnikatel ve světě inovativních technologií, konzultant mnoha bitcoinových startupů, programátor, pedagog, spisovatel a skvělý řečník. Jasnou a srozumitelnou formou dokáže vysvětlit složitou problematiku digitálních měn nejen na pódiích světových konferencí, ale třeba i na půdě kanadského Senátu.

Andreas je také pravidelným hostem populárního podcastu Let´s Talk Bitcoin a chcete-li si udělat představu o tom, co můžete na speciálním bitcoinovém meetupu zažít, podívejte se třeba na záznam z jeho přednášky na konferenci WIRED Money 2015.

Chcete se potkat s jedním z rytířů Jedi bitcoinové Galaxie? Kupte si vstupenku a navštivte Institut kryptoanarchie Paralelní Polis, podobná příležitost tady ještě nebyla!

PS: Special thanks Martinovi Šípovi, novému řediteli Paralelní Polis za domluvení všech detailů s AA.

foto: softwareengineeringdaily.com [easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,linkedin" counters=1 counter_pos="inside" hide_names="no" template="tiny-retina"]  
Rate this post

Komentáře (0)

Zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Připojte se k diskuzi

Zde napište svou odpověď
Vaše jméno
Váš e-mail
Odeslaním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Buďte v obraze a
nenechte si ujít novinky z krypto-světa.

Relevantní články, dvakrát měsíčně do vaší emailové schránky.

Váš e-mail
Ukládám..
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.