Bitcoin, hovno, prezident – jak se vám to rýmuje?

[twitter-follow username="btctip_cz" scheme="dark"]

Inspirace z Hradu

Nemůžu si pomoct. Musím si přihřát polívčičku, když ji máme od pana prezidenta tak hezky naservírovanou. Ne, nebudu se pouštět do úvah, co je vulgarismus a křupanství, kam se hovno hodí a kam ne. Komentářů k vyjadřování naší nejvyšší státní autority a pussy Jitrnice máme v posledním týdnu víc než dost a nemíním podporovat "vrtění psem", kam to celé evidentně od začátku směřovalo...

Navíc by to ani nesouviselo s bitcoinem - ale HOVNO a BITCOIN k sobě přece jen patří - i když trochu jinak. Prezident Pussy mě prostě inspiroval a vzpomněl jsem si na jednu velmi užitečnou službu. Pojďme se na ni podívat.

Za bitcoiny koupíte všechno - i hovno

Díky rozvoji bitcoinové infrastruktury už máme k dispozici spoustu užitečných služeb - bezpečné peněženky, escrow výměny, anonymní nákupy... Sakra, řekl jsem anonymní nákupy? Jasně, ale nemusíte být zrovna na koksu, abyste plně využili potenciálu, které v sobě skrývají :-)

Představte si svého úhlavního nepřítele. Nebo někoho, koho prostě hodně nemáte rádi (pana prezidenta se to netýká, toho by měli všichni milovat). Co třeba šéf v práci? Tchýně, nenáviděný učitel tělocviku, ex-partner?

Každý měl asi v životě někoho, komu by se rád odměnil za utrpěná příkoří, skutečná či domnělá. A objet mu auto korunou je přece jen trochu přes čáru, navíc by vás u toho určitě chytili.pošlete hovno s bitcoinem

A teď si představte situaci, kdy váš oblíbenec dostane poštou krásný balíček a v něm - hovno! Ten úžas v jeho očích a smrádek vůkol.. Zasnili jste se? Právě pro vás by mohla být užitečná služba Shitexpress - pošlete hovno v krabici.

Jak to funguje?

Není nic jednoduššího - na shitexpress.com si zájemce vybere zvířátko s pěkným hovínkem - v současnosti je bohužel k dispozici pouze koňský trus, nabídka se bude rozšiřovat. Zadá adresu, na kterou má být balíček poslán a může si k tomu vybrat i typ krabice (Ceremonial zní fakt dobře). A zaplatí - jak jinak, než bitcoinem. Že nikam nezadává svoji odesílací adresu, nemusím asi zdůrazňovat. Celé to vychází na 0.05 BTC - při dnešním kurzu bitcoinu tedy cca 17 dolarů. S dodáním po celém světě! A to se vyplatí.

shitexpress - jak to funguje

Pokusů o podobné doručovací služby už bylo v minulosti víc, většinou bez valného úspěchu. Zájemci naráželi na spoustu právních omezení, nutnost zadávat číslo kreditní karty také nebylo nic, co by jim dodávalo klid.

Je však třeba zdůraznit, že si  Shitexpress neklade za cíl pouhé posílání sraček. Jak sami píšou ve svých obchodních podmínkách, jejich mise je ušlechtilejší - "ukázat výhody kryptoměn, jako je Bitcoin, Litecoin, DOGE a plně využít jejich potenciál."  Možná je to cesta, jak by někteří lidé mohli konečně začít brát kryptoměny vážně.

Co říct na závěr? Vánoce se blíží! Máte už dárky? :-)

Pokud máte pocit, že by se to mohlo líbit vašim přátelům, sdílejte..

foto: flickr, CC Kapil Karekar

[easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,linkedin" counters=1 counter_pos="inside" hide_names="no" template="tiny-retina"]

5/5 - (5 votes)

Komentáře (0)

Zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Připojte se k diskuzi

Zde napište svou odpověď
Vaše jméno
Váš e-mail
Odeslaním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Buďte v obraze a
nenechte si ujít novinky z krypto-světa.

Relevantní články, dvakrát měsíčně do vaší emailové schránky.

Váš e-mail
Ukládám..
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.