Kurz bitcoinu – analýza. Padá Deutsche Bank, něco si přejte

[twitter-follow username="btctip_cz" scheme="dark"].

Podzim, sezóna volatility

Po týdnu, kdy šla cena bitcoinu do boku a možná mírně nahoru, se snad blýská na lepší časy. Bez toho, aniž bych hádal směr se domnívám, že vyšší volatilita je před námi a můžeme se jí dočkat již v příštím týdnu. Už v době psaní tohoto textu vyskočila cena na Bitfinexu z 606 na 612 USD kolem půlnoci našeho času. Snad to nebyl poslední výskok. Udělal jsem si tedy analýzu a podívejme se, jak to dopadlo. bitcoin kurz říjen 2016 Graf se oproti minulé analýze moc nezměnil, cena se pouze posunula blíže k vrcholu načrtnutého trojúhelníku. Minimum bylo kolem 595 USD, maximum 613 USD. Spodní trendovka tak získává víc síly, té horní naopak hrozí proražení. Ale ještě není rozhodnuto. Nicméně, podle toho co se děje v Německu se domnívám, že by určité problémy největší ekonomiky v EU mohly trošku popohnat bitcoin směrem vzhůru a dočkáme se možná výstupu až na 666 USD. Proto je pořád ještě čas dokoupit bitcoiny za poslední volné peníze v rozpočtu. Ale nic nenechávejte náhodě, stoploss na ceně 590 USD je stále aktivní.

Burzy, sentiment a hloubka trhu

Na OKCoinu převažují delší dobu shorty nad longy. Poslední čísla hovoří o 46 % longů a 50 % shortů. Co se objemu týká, tam zase vedou longy 37 % ku 33%. Hloubky trhu: Bitstamp - 3:2 kupující, BTC-e - vyrovnáno, Bitfinex - 2x kupující, BTCChina - 3:2 prodávající, Kraken - 3:2 kupující Doporučení: Nákup na ceně 610 USD. Stop loss: 590 USD. Cílová částka 660 USD (RRR: 2.5)

Disclaimer: Tyto články nelze považovat za investiční poradenství a stále platí rada, abyste se do spekulací na bitcoinových burzách pouštěli jen s prostředky, které můžete postrádat. Vysoký zisk s sebou nese i výrazné riziko ztráty a na trzích s kryptoměnami to platí dvojnásobně.

[easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,linkedin" counters=1 counter_pos="inside" hide_names="no" template="tiny-retina"]

Rate this post

Komentáře (0)

Zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Připojte se k diskuzi

Zde napište svou odpověď
Vaše jméno
Váš e-mail
Odeslaním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Buďte v obraze a
nenechte si ujít novinky z krypto-světa.

Relevantní články, dvakrát měsíčně do vaší emailové schránky.

Váš e-mail
Ukládám..
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.