Investiční fórum: Alternativní investice – pozvánka

[twitter-follow username="btctip_cz" scheme="dark"].

Pokud vás zajímají alternativní investice, tedy nejen bitcoin, ale např. zlato, těžba vzácných kovů, reality, vzácná vína, obrazy či diamanty, neměli byste si nechat ujít speciální akci Investičního fóra.

Alternativní investice mají smysl

Nemusíte být ani velký investor, který hledá svatý grál a správně diverzifikované portfolio. Alternativní investice je zajímavé téma a "hard assets" jsou pojem, který je v bitcoinové komunitě dostatečně známý.

Investiční web pořádá tentokrát Investiční fórum Speciál, věnované investicím, které mohou ochránit portfolio před akciovými bublinami, růstem inflace nebo geopolitickou nestabilitou. Jde o unikátní možnost se dozvědět, jakým nejlepším způsobem investovat do více než tuctu zajímavých alternativních investic.

Obecenstvo budou tvořit především investiční a finanční poradci, zájemci o alternativní investování, novináři a další, které toto téma zajímá.

Program, témata a hosté

Kdy: 10. listopadu 2014 od 14 do 18 hodin Kde: Hotel DAP (Vítězné náměstí 4/684, Praha 6, konferenční sál). Registrace: www.investicniforum.info/registrace Na fóru o alternativních investicích v rámci jednotlivých investičních zaměření vystoupí:
 • Zelená energie: Rostislav Chabr (Aquila Capital, Alceda)
 • Kovy vzácných zemin: Rastislav Trecák (G&S Solutions)
 • Exotické nemovitosti: David Dumble (The Resort Group Plc.)
 • Hodinky: Ivana Broklová (NEST)
 • Bitcoin, kryptoměny: Karel Fillner (Btctip.cz)
coffee break
 • Zlato: Libor Kochrda (IBIS InGold)
 • Zemědělská půda: Jiří Jaklín (Český půdní fond)
 • Víno: Marek Hofta (Wine Investment Partners)
 • Fondy kvalifikovaných investorů: Lukáš Vácha (Conseq)
 • Autoveterány: Jiří Truc
coffee break
 • Fotografie: Jiří Jaskmanický
 • Diamanty: Jan Průcha (Prucha Diamonds)
 • Moderní umění: Eva Kočová (Galerie Kotelna)
Registrace: www.investicniforum.info/registrace (kapacita je omezená, předpokládaný počet účastníků 150 - 200) VSTUP ZDARMA

Investiční web se o bitcoin zajímá

Investicniweb.cz je profesionální portál, kde najdete denně aktuální zprávy a analýzy ze světa akciových a měnových trhů, ale také právě alternativních investic.

V pátek 19.9.2014 byl v redakci IW natočen rozhovor, který byl mojí premiérou před kamerou a jak to dopadlo, se můžete podívat :-) Zajímavé na tom bylo, že přesně v době interview, aniž bych o tom věděl, padala cena bitcoinu střemhlav dolů. Zároveň jsem však v závěru rozhovoru zmínil, že každou chvíli čekám akceptaci bitcoinu PayPalem a na začátku týdne se ukázalo, že to byla prorocká slova! Zmínil jsem i litecoin a jako by mě někde nahoře slyšeli...

Tak si teď asi musím dobře rozmyslet, o čem budu mluvit na Investičním fóru :-)

[video_player type="youtube" width="560" height="315" align="center" margin_top="0" margin_bottom="20"]aHR0cDovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS93YXRjaD92PWotQ0s0am44WS1V[/video_player]

titulní foto: Flickr

video: Investiční web

[easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,linkedin" counters=1 counter_pos="inside" hide_names="no" template="tiny-retina"]

4.7/5 - (4 votes)

Komentáře (0)

Zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Připojte se k diskuzi

Zde napište svou odpověď
Vaše jméno
Váš e-mail
Odeslaním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Buďte v obraze a
nenechte si ujít novinky z krypto-světa.

Relevantní články, dvakrát měsíčně do vaší emailové schránky.

Váš e-mail
Ukládám..
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.