Bitcoin Billionaire: Scam na který naletělo už stovky Čechů

Bitcoin Billionaire slibuje, že z vás udělá miliardáře pomocí kryptoměn. V této recenzi vám však objasníme skutečné motivy této pochybné nabídky. Bitcoin Billionaire je investiční program, který připomíná podobné nabídky jako třeba Bitcoin Revolution, Bitcoin Pro, Bitcoin Future, Bitcoin Era a nebo Bitcoin System. I tyto programy jsou závadné a doslova nebezpečné pro jejich uživatele - jedná se totiž o prvoplánové podvody - krypto scam. Navíc nemají s Bitcoinem vůbec nic společného, jen zneužívají název kryptoměny (a známé osobnosti, viz dále) k získání větší důvěryhodnosti. Nabídka Bitcoin Billionaire zní prostě, tento program pro investice do kryptoměn má spočívat v automatizovaném softwaru pro obchodování s kryptoměnami. Ten vám má údajně vydělat až 6 325 dolarů za den, tedy kolem 142 000 korun. Nemusíte se nic učit, není problém, že nemáte žádné předchozí zkušenosti v obchodování kryptoměn, dokonce ani nemusíte nic předem platit. Stačí nainstalovat zázračnou aplikaci Bitcoin Billionaire a můžete začít vydělávat miliony korun měsíčně. Že to zní jako rajská hudba? Jistě. Ale opak je pravdou. Jde o příznačné zlovolné našeptávání biblického hada. Tyto kryptoměnové scamy využívají tzv. pre-landing pages - stránku, na kterou vedou reklamu, která má v obětech vyvolat důvěru. V reklamě Vám ukážou kopii známého webu jako například novinky.cz, idnes.cz atd. V článku naleznete známá jména jako Leoše Mareše, nebo Andreje Babiše, kteří "odkrývají tajemství" úspěchu jejich investic pomocí programů jako Bitcoin Billionaire a ostatních. Samozřejmě se jedná o blamáž, kdy jsou tyto celebrity a politici zneužívaní a s programem nemají cokoliv společného. Všimněte si, že tyto kopie webů běží na zvláštních doménách. Už toto je jasným varovným signálem, že něco není v pořádku.

Bitcoin Billionaire je scam

Pokud si doopravdy myslíte, že můžete vydělat až miliony korun měsíčně bez jakékoliv snahy, máte závažný problém, neboť jste snadným cílem těchto podvodných nabídek, kterými se internet jen hemží. Tyto nabídky cílí právě na důvěřivá nebo přímo méně inteligentní osoby. Nabízí lehký výdělek, spoléhají na neiformovanost a neznalost v oboru. Finanční prostředky, ať už papírové peníze fiat měn nebo kryptoměny, nejsou a nikdy nebudou zadarmo. Když si to uvědomíte, vyhnete se spoustě podvodů, jako je právě Bitcoin Billionaire a mnoho jeho “klonů”. Ve většině případů skutečně stačí zdravý selský rozum a alespoň základní vzdělání, abyste věděli, o co v takových nabídkách kráčí. Pokud si ještě myslíte, že to zase není tak jednoduché, máme pro vás jasné důkazy a tipy, jak podobné podvodné programy krypto scamů rozeznat a nenaletět jim.

Uživatelské zkušenosti s Bitcoin Billionaire

Jasné důkazy o přinejmenším podivnosti projektu Bitcoin Billionaire můžete najít přímo v uživatelských recenzích a zkušenostech na samotném webu Bitcoin Billionaire. Drtivá většina z nich je totiž negativní. Alespoň do doby, než skutečné recenze správci webu promažou a nasadí místo nich své vlastní, falešné recenze. Je vcelku snadné dokázat vykonstruované uživatelské recenze. Stačí si zkopírovat obsah jednotlivých recenzí a zadat je do vyhledávání. Podvodné weby krypto scamů totiž často existují v několika jazykových variantách, byť pod jinými názvy. V zásadě se ale jedná o jednu a tu samou nabídku. Pokud nachlup stejné recenze najdete od uživatelů s jinými jmény, je jasné, že pravé nebudou. Mnohdy však stačí první pohled ke zjištění do očí bijící strohosti, avšak slepé náklonnosti k projektu.

Bitcoin Billionaire uvádí falešná čísla

Další naprosto falešnou hodnotou jsou údajné výsledky obchodování, které Bitcoin Billionaire zobrazuje po registraci na svých webových stránkách. Tato tabulka má zobrazovat veskrze pozitivní výsledky zisku uživatelů v reálném čase. Ve skutečnosti jde však jen o kompletně náhodně generované pohyby fiktivních čísel. Se skutečným obchodováním skrz aplikaci Bitcoin Billionaire nemají pranic společného. Jsou zde jen proto, aby opět lživě dokazovala úspěšnost projektu a navodila u důvěřivých jedinců pocit bezpečí a důvěry v tento kryptoměnový scam.

Jak přesně funguje podvod Bitcoin Billionaire

Zásadní lež, kterou Bitcoin Billionaire prezentuje, je, že není třeba žádné počáteční investice k zapojení se do jeho programu. Po registraci totiž zjistíte, že musíte vložit alespoň 250 dolarů. A to ve prospěch údajně předem prověřeného, avšak neregulovaného brokera. Jinak vám obchodní program Bitcoin Billionaire nebude nikdy plně přístupný. Již tato neshoda oproti prvotně prezentovanému popisu by pro vás měla být alarmující a jasným signálem dát ruce pryč. Pokud se rozhodnete pokračovat podle instrukcí podvodného programu Bitcoin Billionaire a na uvedený účet vložíte peníze, můžete se s nimi rozloučit. V prvních dnech a týdnech se na vaší nástěnce uvnitř programu bude zdát, že vše šlape jako po másle. Opravdu uvidíte, že investice programu jsou ziskové. Ale je tam jeden velký háček. Ty peníze zkrátka nevyberete. A ano, budou vám volat a přesvědčovat vás ať vložíte další peníze. Slíbí, že peníze se uvolní a budete je moct vybrat při další investici. Vaše peníze ovšem nikdy nebudou investovány. Tyto peníze si provozovatel tohoto scamu zkrátka nechá a rozdělí si je s lidmi, kteří vás na web přivedli pomocí reklamy. Posléze po vás budou požadovat jen další a větší vklady, k dalšímu “zaručenému” výdělku. Vždy budou opakovaně slibovat zisky, s tím, že další investice je naprosto “bezriziková” a “zaručená”. Nic takového však ve světě financí neexistuje. Každá investice má svá rizika, nikdy není zaručen výdělek. Natožpak miliony korun měsíčně, bez jakékoliv námahy.

Finální verdikt nad Bitcoin Billionaire

Bitcoin Billionaire je podvod - scam, jehož jediným skutečným účelem je tahat z důvěřivých jedinců další a další peníze pomocí vkladů, z kterých slibuje tučný výdělek, bez rizika. Pokud na podobné nabídky narazíte, vyhněte se jim velkým obloukem, nečeká vás nic jiného, než ztráta finančních prostředků, které byste mohli investovat jinak, pokud o obchodování s kryptoměnami máte skutečně zájem. Pokud se doopravdy zajímáte o obchodování s kryptoměnami a máte vůli a motivaci se vzdělávat, začněte s bezplatným demo účtem u regulovaného brokera a trénujte s virtuálními penězi. To zaručuje nabrání zkušeností na reálném trhu, bez nutnosti jakékoliv investice, dokud si nebudete ve svém počínání jistější. Se skutečnými penězi můžete začít obchodovat pouze tehdy, když už máte zavedenou vlastní, ověřenou strategii a rozumíte rizikům, která s sebou investice do kryptoměn nesou.

A kde tedy pořídit bitcoin?

Jste-li nováček a otevřeli jste tento článek a chtěli jste si ověřit, jestli je Bitcoin Billionaire důvěryhodný, možná jste teď zklamaní. Nebojte se! Níže najdete odkaz na burzu, kde můžete pořídit Bitcoin za minimální poplatky.

[feature_box style="10" only_advanced="There%20are%20no%20title%20options%20for%20the%20choosen%20style" alignment="center"]

Vyhněte se podvodům a nakupujte Bitcoin na největší a ověřené burze BINANCE!

Nejlepší podmínky najdete na burze Binance – na tomto odkazu získáte při NOVÉ registraci VIP stálou 20% slevu na poplatcích!

[/feature_box]

[twitter-follow username="btctip_cz" scheme="dark"]. [easy-social-share buttons="facebook,twitter,linkedin" counters=1 counter_pos="inside" hide_names="no" template="tiny-retina"]
5/5 - (1 vote)

Komentáře (0)

Zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Připojte se k diskuzi

Zde napište svou odpověď
Vaše jméno
Váš e-mail
Odeslaním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Buďte v obraze a
nenechte si ujít novinky z krypto-světa.

Relevantní články, dvakrát měsíčně do vaší emailové schránky.

Váš e-mail
Ukládám..
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.