Bitcoin – aktuální analýza. Zvítězí na trhu optimisté?

[twitter-follow username="btctip_cz" scheme="dark"]

Ohlédnutí za minulým týdnem

Týden uběhl jako voda a nelze říct, že by se na bitcoinovém tržišti nic nedělo. Má pesimistická předpověď se nakonec ukázala jako vskutku až příliš pesimistická, ačkoliv na krátký okamžik se cena k cílové částce 340 přeci jen přiblížila. Bylo to 21.listopadu, ten den se na Bitstampu prodával 1 BTC i za 342 dolarů. Nějaký následný vzestup se očekával. Během týdne tak cena bitcoinu vystoupila až 395. Ve středu a ve čtvrtek pak došlo k vybírání zisků.

Cíl pro příští týden - bitcoin nad 400 dolarů

Technická analýza ukazuje, že se cena bitcoinu stabilizovala zhruba uprostřed vodorovného kanálu, ve kterém se pohybuje poslední dva měsíce. Ten kanál je shora omezen cenou cca $450 a zdola cca $317.

bitcoin analýza listopad 2014

Má předpověď je tentokrát optimistická. Jelikož došlo k prolomení trendové linie a vlastně selhání sestupného patternu, bude podle mého názoru na trhu převládat optimistická nálada, i když stále s velkou opatrností, jak naznačuje kresba. Modrá vlnka znázorňuje pohyb sedmidenního průměru. Krátkodobě může cena poklesnout až ke spodní rostoucí trendové linii, ale neměla by jí výrazně (na delší dobu, než jeden den) překročit. Rezistanci lze očekávat poblíž ceny $450. Doporučuji nakupovat pod 370 dolarů, s cílovou částkou 420-440 USD.

5/5 - (1 vote)

Komentáře (0)

Zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Připojte se k diskuzi

Zde napište svou odpověď
Vaše jméno
Váš e-mail
Odeslaním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Buďte v obraze a
nenechte si ujít novinky z krypto-světa.

Relevantní články, dvakrát měsíčně do vaší emailové schránky.

Váš e-mail
Ukládám..
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.