Rozdávají se kryptodárečky. 3 tipy na nejlepší vánoční aidropy!

Vánoční nadílka Airdropů – jak získat 3 nadějné projekty zdarma!  I přesto, že momentálně dolar slábne a krypto trh se začíná pomalu vyhrabávat z trosek krachu způsobeného brutálním celoročním bear marketem a neposledně výbuchem burzy FTX, nenechte se zmást: medvědí trh s námi ještě nějakou chvíli zůstane. Co v tuto dobu dělat? Vánoce jsou za rohem a nás tak kromě chytré postupné akumulace napadá lovení zajímavých airdropů.  Dnes se podíváme hned na 3 zbrusu nové projekty, které dle dosavadních informací budou airdropy věrným uživatelům rozdávat. Pokud jste nečetli naše minulé Airdrop články, rozhodně neváhejte a vraťte se k nim, dokud je na získání tokenů ARBI či ZKS stále šance:

Airdrop 1: IPOR Protocol

IPOR protokol velmi zajímavým novým DeFi projektem, který má v úmyslu být v podstatě prvním tahounem v oblasti derivátů a indexů úrokových sazeb v DeFi.  Indexy úrokových sazeb IPOR protokolu budou vytvořeny pomocí výnosových křivek. Tyto výnosové křivky budou vyjadřovat vývoj úrokových sazeb v DeFi získáváním přesných dat přímo z chytrých kontraktů napříč DeFi světem a zdejšími decentralizovanými aplikacemi.  https://twitter.com/ipor_io/status/1597916671809060866 Dále, obchodníci na trhu s indexy úrokových sazeb budou mít možnost využívat hedge pozice, arbitráž nebo vytvářet klasicky směrové pozice sázející na směr vývoje úroků v DeFi.  Proč nás kromě airdropu IPOR protokol zajímá? V tomto sektoru DeFi prozatím není uzamčená žádná hodnota a jak jsme zmínili na začátku, IPOR je zde první tahounem trhu.  V tradičních trzích se v oblasti derivátových trhů s úrokovými sazbami nachází až 450 trilionů dolarů: Jak tedy získat potenciální IPOR token airdrop a proč je vcelku jasné, že se tým chystá tokeny rozdat aktivním uživatelům? Stačí se mrknout na nedávný blog post projektu zvaný „Introducing the IPOR community activation program“. Aktivace komunity, říkáte? Tušíme, že se jedná o jasnou airdrop iniciativu. Ostatně, o token iniciativách mluví velmi vlídně i jeden ze zakladatelů projektu, Vlad Dramaliev:  Aktivační program si můžete pročíst sami na Medium blogu projektu, nebo v češtině tady u nás:  https://blog.ipor.io/the-ipor-community-activation-program-b6e05971fa1e Hned ze startu budete ke splnění následujících questů a kvalifikaci pro aidrop potřebovat pár věcí: 
 • Ethereum peněženku (Metamask, Blockwallet etc.)
 • Diskord
 • Medium - https://medium.com/
 • Twitter účet 
 • Telegram účet
Přejdeme rovnou k věci – pro start splnění úkolů přejděte na https://ipor.crew3.xyz/questboard a připojte zde svoji peněženku.  První série questů je jednoduchá, bude se jednat zejména o: 
 • Připojení Diskord účtu
 • Sledování IPOR Labs účtu na Medium blogu
 • Spojení vaší adresy s Crew3xyz
 • Sledování IPOR Labs na Linkedin
 • Sledování IPOR Labs na Telegramu
Veškeré questy vidíte na Web3xyz pěkně seřazeny: K další várce questů budete potřebovat například Youtube účet a aktivní Twitter účet. Nejedná se o nic složitého a celou sérii úkolů budete mít splněnou do pár minut. Bude se jednat zejména o lajkování a retweetování postů od IPOR labs a také vlastní tweety o projektu, které se vám na post přímo zkopírují z Web3xyz nástěnky. https://www.youtube.com/watch?v=QImtahMBTq8 Dále, pro nárok na airdrop doporučujeme strávit nějakou chvilku na oficiální Diskord účtu a získat pokročilou roli.  Zde máte navíc bonusové úkoly, například
 • Helping Hand – pomoc komunitě v support sekcích Diskordu 
 • Author – lidé, kteří vytvoří internetový obsah o projektu IPOR
 • Meme Lord – tvoření zábavného meme obsahu pro IPOR
Nakonec jsou poslední a nejnáročnější úkoly, mezi které patří: 
 • Trader – ke splnění je třeba otevřít interest rate swap obchod na hlavním rozhraní IPOR alespoň v hodnotě 500 USD
 • Liquidity provider – v rozraní IPOR labs přidejte likviditu minimálně v hodnotě 1000 USD
Pochopitelně, po splnění i těchto úkolů se vraťte na stránku Web3xyz a u těchto úkolů vyberte svůj reward.  Pro více detailů si pročtěte výše zmíněný oficiální blog, s úkoly si zde lze opravdu vyhrát!  Airdrop 2: GammaSwap Zatímco IPOR protokol se zajímá o deriváty a obchodování s úrokovými sazbami a jejich indexy, GammaSwap je inovativní DEX protokol, který se zaměřuje na volatilitu. Ostatně, jak všichni dobře víme, v kryptu o volatilitu není nouze a bylo na čase, aby se na ni některý z projektů konečně zaměřil. Vytvoření derivátů volatility a následné obchodování short nebo long pozicemi volatility se může stát velmi oblíbeným nástrojem krypto traderů, kteří dobře ví, kdy a jak určité události ovlivní celkovou volatilitu v krypto trhu.  Dobrým příkladem zde může být příprava na FED meeting, během kterého se po dávce inflačních dat trhy většinou doslova zmítají ve volatilitě.  Fakt, že GammaSwap připravuje token vyšel najevo zejména po tomto tweetu od oficiálního GammaSwap účtu: Pro bedlivé sledování a oficiální start DEX burzy GammaSwap doporučujeme přejít na oficiální web a připojit se na Diskord a další sociální účty GammSwap: https://gammaswap.com/ Zanedlouho se totiž objeví možnosti a způsoby, jak GammaSwap používat!

Airdrop 3: Philand

Třešničkou na našem vánočním airdrop dortu bude získání kusu půdy a možná i dalších aktiv ve stavební Web3 hře spojené s hlavní doménovou službou Etherea ENS Domains, Philand: https://philand.xyz/ Pro získání půdy a dalších aktiv ve stavební hře Philand budete potřebovat vlastní ENS doménu. Pokud prozatím žádnou nemáte, neváhejte a zakupte si libovolnou ENS doménu zde: https://app.ens.domains/ Dále, jelikož se Philand nachází primárně na layer 2 síti Polygon, přejděte na  https://land.philand.xyz/ a připojte svoji peněženku k síti Polygon. Zde vyberte svoji existující ENS doménu a vytvořte svůj kus půdy.  Dále, jakožto vlastník ENS domény vyberte v dolním levém rohu tlačítko “QUESTS“ a najděte “Chess ENS“. Tento úkol máte jako vlastník ENS domény splněn! Neváhejte a pořádně si prohlédněte, na jaké další objekty máte v sekci Quests nárok. Podle vaší on-chain aktivity vás hra odmění mnoha různými ozdobami a věcmi, kterými váš kus půdy můžete obohatit.  Hodně štěstí a dejte nám rozhodně vědět, jak vás Vánoční nadílka Airdropů odmění! [twitter-follow username="btctip_cz" scheme="dark"]
4.6/5 - (7 votes)

Komentáře (0)

Zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Připojte se k diskuzi

Zde napište svou odpověď
Vaše jméno
Váš e-mail
Odeslaním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Buďte v obraze a
nenechte si ujít novinky z krypto-světa.

Relevantní články, dvakrát měsíčně do vaší emailové schránky.

Váš e-mail
Ukládám..
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.